Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Masa üstü dumansız şömine modellerimiz ile evinizin havasını değiştirmek artık çok kolay.

Sıvı yakıt ile çalışan şöminelerimiz baca ihtiyacı olmadan kokusuz ve dumansız bir sekilde şömine keyfi çıkartmanızı sağlar.

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
ARNE ETHANOL BAHÇE ŞÖMİNE 
17.499,00 TL
masa üstü dumansız bioethanol şömine
2.179,99 TL
Beton Dış Mekan Bahçe Şöminesi
33.489,99 TL
Bu kategoride toplam 65 ürün listeleniyor.

Bioethanol Şömine Nedir?

Bioethanol şömine bacasız şömine ismi ile de bilinir. Bu şömine modellerimiz bioethanol isimli sıvı yakıt ile çalışır. Sıvı yakıtın burner isimli hazne içerisine dökülmesi gerekir. Sonrasında bir çakmakla yakarak şöminenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bioethanol şöminelerimizde bir baca bağlantısına gerek yoktur. Bunun yanında gaz ya da elektrik bağlantısına da gerek yoktur.
Bioethanol şöminelerde duman, is, koku gibi istenmeyen durumlar görülmez. Bu şömineler ev, otel, ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bioethanol şömine modelleri kaydırmalı kapağa sahiptir. Bu sayede alev yüksekliği rahat bir şekilde ayarlanabilir. Ürünlerimizin tamamı sertifikalıdır. Çeşitli testlere tabii tutulduktan sonra tüketiciye ulaşır. Ürünlerimizin tamamının sağlamlığı kanıtlanmıştır.

Bioethanol Şömine Modelleri

Bacasız şömine modelleri farklı tasarımları ile göze çarpar. Bioethanol şöminelerde yanma sıvı yakıt ile sağlanır. Ev ve ofis ortamlarında rahatlıkla kullanılabilir. Masa üstüne konulabilen bu şömineler masa lambası olarak da kullanılabilir. Ürünlerimizin tamamı son derece şıktır. Çeşitli mekanların dekorasyonlarına zarafet katar. Bunun yanı sıra son derece sağlıklıdır. Bioethanol yakıtı tamamen biyolojik ürünlerden elde edilir. Bu özelliği sayesinde ekolojik dengenin korunmasına da yardımcı olur.
Bioethonel şömine modelleri ile maksimum konfor sağlanır. Bu şömineleri seyretmek de son derece eğlencelidir. Kullanılan modele bağlı olarak bioethanol şöminelerin yanma süreleri de değişiklik gösterir. Ürünlerimiz ortalama 5 saat kadar yanar. Ancak modele göre yanma süresi 8 saate kadar çıkabilir.

Bioethanol Şömine Ortamın Isınmasını Sağlar Mı?

Farklı boyutlardaki bioethanol şömine ürünlerimiz ortamın ısınmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin ürettiği sıcak hava bacadan çıkıp gitmez. Bu nedenle son derece avantajlıdır. Bacasız şömine sıcak havanın tamamını ortama aktarma özelliğine sahiptir.
Bacasız şömine modellerimiz çeşitlilik gösterir. Oldukça büyük modellerimizin yanında masa üstü bacasız şömine modellerimiz de bulunur. Son derece şık ürünlerimizin tamamı ortamın ısınmasının yanında estetik bir görünüm elde etmenize de olanak sağlar. Bacasız şömine modellerimizde kullanılan bioethanol sıvı yakıt doğa dostudur. Bunun yanında diğer şömineler ile kıyaslandığında bioethanol şömineler son derece uygun fiyatlıdır. Portatif olmaları nedeniyle bir yerden başka bir yere kolay bir şekilde taşınabilir. Web sitemizden bioethanol şömineleri satın alabilirsiniz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.