Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Yeni Ürünler

modern metal duvar tipi şömine
75.000,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
3 tarafı camlı metal duvar tipi şömine
65.000,00 TL
modern metal duvar tipi şömine
75.000,00 TL
Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Duvar Tipi Şömine

Genellikle evler için çeşitli amaçlardan dolayı farklı dekoratif ürünler kullanılmak istenir. Bu dekoratif ürünler yalnızca görsel açıdan değil, fonksiyonel açıdan da bir hayli önem arz eder. Bu ürünlerden biri ise şöminedir. Günümüzde şöminelerin kullanım alanı oldukça fazladır. Şömine görsel açıdan kaliteyi fazlaca etkilerken ayrıca bulunduğu ortamı da ısıtmakla görevli bir üründür. Gerek şık duruşu gerek zahmetsiz olmasından dolayı şömineler kullanıcılarının taktirini alır. Şömine çok fazla modele sahiptir. Bu modeller kullanıcı kitlesinin istek ve ihtiyacına göre değişiklik gösterir.

Her şömine tasarımı farklı bir çalışma prensibine sahiptir. Şömine kullanıldığı yaşam alanının havasını birden değiştirebilecek özelliğe sahiptir. Sizde yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmak isterseniz şöminelerden faydalanabilirsiniz. Şömine hem bulunduğu ortamın sıcaklığını istenilen seviyeye getirir hem de şık duruşu ile kullanıcıların gönlünü fetih eder. Aynı zamanda bu ürünler duman ya da koku yayılmasını engelleyen bir sistem özelliğine sahiptir. Sahip olduğu bu sistemden dolayı oldukça beğenilir ve kullanılır.

Şömine Modelleri

Duvar tipi şömine modelleri farklı fonksiyonel özellikleri ve kişilere sunduğu yarardan dolayı çok fazla rağbet gören dekorasyon ürünlerinden bir tanesidir. Kokunun ve dumanın yayılmasına engel olan, 1 litre yakıt sayesinde yaklaşık olarak 3 ila 4 saate kadar yanabilen bir sisteme sahiptir. Şık duruşu sebebiyle şömineler hemen hemen her evin baş tacı olan ürünlerdir. Genel olarak şömine modellerinin sahip olduğu fonksiyonel özellik, modelden modele farklılık gösterir. Şöminenin ebat durumun yakıtın ne kadar yetmesi gerektiğiyle ilgili bilgi verebilir.

Yani şöminenin büyüklük oranına göre yakıtın yanma süresi birbirinden değişiktir. Genel olarak duvar şömine modelleri teknolojinin gelişmesi ile farklı özelliklere sahip olduğundan dolayı çeşitliliğe neden olur. Duvar tipi şömine modellerinde hem odun ile yanan hem de yakıtla yanan modeller vardır. Hem ortamınıza hem de kullanım kolaylığınıza göre bir model seçimi yapabilirsiniz. Günümüzde en çok Bioethanol olarak bilinen bacasız şömine modelleri tercih edilir. Kullanım açısından bir hayli zahmetsizdir. Binaların pek çoğu artık bacasız olarak inşa edildiği için bacasız şömine modelleri bu konuda oldukça kullanışlıdır.

Şömine Fiyatları

Şömineler yaşam alanlarının estetik açıdan güzelleşmesini sağlarken zahmetsiz bir şekilde ısınmasına da yardımcı olur. Yüzlerce farklı çeşitte şömine modelleri vardır. Şömine modellerinin fiyatları genellikle yapım aşamasında kullanılan materyaller, ebat, tasarım, marka gibi pek çok etkene göre şekillenmesini sağlar.

Şöminenin fiyatını etkileyen bir başka etken ise şöminenin tasarımıdır. Şömine modelleri farklı tarza sahip kişilere hitap edebilmek için farklı tasarımlar ile üretilir. Şöminenin büyüklük durumu da fiyatını doğrudan etkileyen bir nedendir. Ne kadar büyük olacağına bütçe durumunuza göre karar vermeniz mümkündür. Aynı zamanda şömine fiyatında bir başka etkili unsur ise yakıt türüdür. Almak istediğiniz ürünü nasıl yakmak isterseniz sizin için hangisi uygun ise o modeli kullanacağınız alana göre tercih edebilirsiniz.

Şömine Başında Her Zaman Keyif Yapmak Mümkün

Duvar tipi şömineler çeşitliliği açısından çok fazla ürüne ev sahipliği yapar. Bu nedenle her ortama uyum sağlayacak düzeyde birden fazla çeşidi bulunur. Montesi yapıldıktan sonra ortamda bulunan eşyalar ile uyum sağlaması da mümkündür. Böylelikle şömine sayesinde istediğiniz ortamı kişiselleştirebilirsiniz. Her alan boyutuna göre ergonomik ve ihtişamlı bir ürün çeşidi bulabilirsiniz. Ev ortamına ruh katan ve belirli bir ahengin oluşmasını sağlayan niteliklere sahip olması nedeniyle şömineler çok fazla talep görür. Sizde bunun için sitemizden şömine modeli seçebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.