Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
5 lt şömine yakıtı
718,80 TL
Duvara Gömme Şömine Fire on Board (60 cm burner) Bioethanol Şömine
19.199,00 TL
Duvara Gömme Şömine Fire on Board (90 cm burner)
24.199,00 TL
Bioethanol Sıvı Yakıtlı Bacasız Duvara Gömme Şömine
19.199,00 TL
Boethanol Sıvı Yakıtlı Bacasız Şömine
15.899,00 TL
Bu kategoride toplam 13 ürün listeleniyor.

Duvara Monte Şömine

Yaşantımızı ger zaman kolaylaştıracak ev eşyaları bulunur. Bu eşyalardan bir tanesi ise duvara monte şöminedir. Duvara monte şömine ürününün herkesin yaşantısına dokunan ve oldukça kullanışlı bir yönü olabilir. Bu durumu ebetteki kabul etmek gerekir. Bu ürünler genel olarak dekorasyonun en temel noktası olarak tercih edilir. Uzun bir süreden beri mekanlarda iç tasarım olarak kullanılmaya devam eder. Özellikle kafe, ofis, restoran, eğlence mekanları ve otellerde kullanımı oldukça fazladır.
Böyle bir ürün bahsi geçen mekân yerleri için çok fazla bir öneme sahiptir. Bu nedenle çok fazla tercih sebebi olur. Böyle bir durum aslında hiç şaşırtıcı değildir. Çünkü ürünlerin gösterdiği performans gerçekten çok etkileyici ve büyüleyicidir. Genellikle şömine denildiği zaman akla odunların yanması gelir. Anca öyle bir şöminenin yanması çok zordur. Bu nedenle böyle rahat bir ürün çeşidi geliştirildi ve kullanıcılara da bir hayli kolaylık oldu.

Duvara Monte Şömine Modelleri

Her üründe olduğu gibi duvara monte şöminenin de pek çok modeli bulunur. Sizin için hangi ürün daha uygun olacaksa o ürünü tercih edip alabilirsiniz. Plazma modeli, duvara sabitleme bir modeldir. Plazma bir televizyona benzer. Nerede kullanmak istediğiniz tamamen size kalmıştır. Bu ürün için en uygun yerler genellikle köşe kısımlardır. Orada daha canlı bir etki yaratır. Bir başka model ise Bluetooth özelliğine sahip üründür. Böyle bir özellik sayesinde efektler yükleyip daha keyifli anlar geçirebilirsiniz. Dekoratif türde olan yeni nesil şömine modelleri de bulunur. Çok kullanışlı ve gösterişli olduğu için tercih edilir.

Duvara Monte Şömine Fiyatı

Duvara Monte Şömine fiyatı genellikle modele göre değişir. Çünkü her duvara monte şöminenin yapısı farklıdır. Böyle bir durumda da maliyet durumu farklı olur. Çok fazla geniş fiyat skalasına sahip olan bu üründen bütçenize uygun bir model bulup tercih etmeniz mümkündür. Pahalı diye ürün kalitelidir anlamına gelmez veya ucuz diye kalitesiz de olmaz. Bu nedenle bilindik bir markanın ürününü tercih edip evinizde kullanabilirsiniz. Böylece evinizde ayrı bir dekor oluşturmuş olursunuz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.