Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE BİZLERİ ARAYARAK STOK DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALMAYI UNUTMAYINIZ.
 

WHATSAPP: 0 535 432 77 47

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
12 kişilik gr grantili kendn pişir kendin ye masası
73.193,40 TL
Bahçe Mangal Masa
28.999,00 TL
8 kişilik kendin pişir kendin ye masası
90.997,20 TL
siyah mangallı masa 10 kişilik
63.302,40 TL
Siyah Granitli Modern Mangal Masası Seti
71.215,20 TL
Bakır Davlumbazlı Gri Grant Tezgahlı Ocakbaşı Mangal Masa
90.997,20 TL
Bahçe tipi mangal masa
45.600,00 TL
12 kişilik kendin pişir kendin ye masası siyah granit tezgalı
87.040,80 TL
Yeşil Granit tezgahlı Ve Siyah Davlumbazlı Mangalbaşı Masa
75.171,60 TL
Bu kategoride toplam 11 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Mangal Masa

Mangal masa, çoğunlukla kendin pişir kendin ye konseptine sahip olan restoranlarda daha çok tercih edilen bir üründür. Mangal, Türk kültürünün önemli bir parçasıdır. Bu nedenle açık alanlarda insanlar bu tarz aktivitelerde bulunmaktan keyif alır. Bahçeli evlerde de mangal masa tercih edilen ürünlerden biridir.
Mangal masa, ocakbaşı masa ismi ile de anılan bir üründür. Kendin pişir kendin ye restoranlarda genelde bu masalar tercih edilir. Bu ürünler kebap ve ızgara kültürümüzün önemli bir parçasıdır. İnsanlar aileleri ve sevdikleri ile bu tarz aktivitelerde bulunmaktan keyif alırlar.

Mangal Masa Modelleri Nasıldır?

Günümüzde çeşitli şekillerde üretilen mangal masa modelleri vardır. Sınırsız konsepte sahip olan bu ürünler istenen her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı modellerde mangal masa üretimi mümkündür. İhtiyaca uygun olarak farklı büyüklüklerde mangal masa modelleri üretimi yapılabilir. 4, 6, 8, 10 ve 12 kişilik mangal masa modelleri bulunur. 4 ve 8 kişilik olan modeller çoğunlukla kare şekillidir. Daha büyük olan modelleri ise çoğunlukla dikdörtgen şeklinde üretilir.

Bunların dışında yuvarlak ya da çokgen şekilli mangal masa modelleri de bulunur. Mangal masa ürünlerinin kaplamasının malzemesine bağlı olarak bakır kaplama davlumbazlı, paslanmaz davlumbazlı ya da elektrostatik boyalı davlumbazlı mangal masa modelleri vardır.

Mangal Masa Üretimi

Mangal masa modelleri masa, mangal ve davlumbaz olmak üzere 3 parçadan meydana gelir. Masa bölümünün orta kısmında mangal bulunur. Üst bölümünde ise dumanı çekmeye yarayan ve is oluşumunu engelleyen davlumbaz bölümü bulunur. Mangallı masaların tezgâh bölümü çoğunlukla da granit malzemeden üretilir. Mangal kısmı ise genelde paslanmaz krom, demir döküm gibi malzemelerden üretilir.

Üstte bulunan davlumbaz çoğunlukla bakır ve işlemeli bir görünüme sahiptir. Bazı modellerde ise paslanmaz krom ya da elektrostatik boyalı olarak tercih edilebilir. Bu üretimler standart modeller içindir. Bunun yanında isteğe bağlı olarak farklı üretim mangal masa modelleri de bulunur.

Mangal masa fiyatları üretimde kullanılan malzemelerin boyutlarına ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Mangal kısmında kömürlü mangal ya da gazlı mangal seçenekleri de mevcuttur. Kişiler isteklerine bağlı olarak çeşitli modeller arasından tercih yapabilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.