Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Masaüstü Şömine

Masaüstü şömine modelleri daha çok bacasız mekanlar için tasarlanmış bir şöminedir. Bu tür şömine modellerinde genel olarak gerçek alev ve gerçek işi kaynağı sağlanmaz. Doğal bir enerji kaynağı olarak bilinen kırmızı pancar, şeker kamışı ve buğday gibi tahıllardan oluşan şekerler ile hazırlanan bir çeşit alkol olarak bilinen etanolün farklı maddeler ile beraber denatüre edilme sonucu oluşur. Hem doğa dostu hem de şık görünümü ile her mekâna sıcaklık sağlayan bu şömine türü dumansız ve kokusuz bir şekilde alev görüntüsü elde eder.
Doğa zarar vermeyişi ve kötü gazlar oluşturmayışı nedeniyle istenilen her mekan ve ortamda kullanılması mümkündür. Bu tür şömine için babaya gerek duyulmaz. Böyle bir şömine baca kullanılmamasıyla beraber, yakıtı en yüksek ayar oranında 5 ile 6 saat, en düşük ayarda ise 8 saate kadar yakabilir.  

Masaüstü Şömine Modelleri

Masaüstü şömineler, çeşitlilik göstermekle beraber tasarım olarak istenilen şekilde üretilir. Soğuk kış mevsiminin en vazgeçilmez ürünü olan şömine harika bir ortam kurulmasına neden olur. Şömine keyfinden mahrum kalmamak adına tercih edilebilecek pek çok şömine modeli bulunur. Klasik şekilde tasarlanan modern tasarımlar ile kullanabileceğiniz böyle bir ürünü istediğiniz her mekânda kullanmanız mümkündür. Zararsız olan masaüstü Şömine modelleri insan sağlığını riske atabilecek herhangi bir olumsuz gaz üretmez.
Hiçbir bağlantı gerektirmeyen Masaüstü Şömine Modelleri kullanımında Baca, Elektrik ve gaz gibi bağlantılara gerek duyulmaz. Bu tür şömine ürünleri kış bahçesinde, otellerin lobilerinde, kafe ve restoran yerlerinde en çok da bacasız mekanlarda tasarım ürünü olarak kullanılır.

Masaüstü Şömine Fiyatları

Masaüstü Şömine fiyatları, genel olarak ürünün tasarımı, boyutu ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. Pek çok çeşide ev sahipliği yapan bu ürünü tercih ettiğiniz mekân yerine göre alabilirsiniz. Herkesin bütçe durumuna ve kullanabileceği alana göre bir ürün çeşidi bulunur. Tek yapmanız gereken dilediğiniz bir ürünü tercih edip almanızdır. Keyifli ve konforlu bir vakit geçirmek için ideal olan bu ürünü ister kış bahçesi mekânında isterseniz de evin bir bölümünde kullanabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.