Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Sizin İçin Seçtiklerimiz

orta tip metal şömine
78.000,00 TL
100x100 Ebatında Orta Şömine
78.000,00 TL

Yeni Ürünler

Alexander black orta şömine
89.999,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
80X80 METAL ORTA ŞÖMİNE
60.000,00 TL
Modern Asma Şömine
69.999,99 TL
Siparişe Özel üetim Orta Şömine Modeli
59.999,00 TL
Alexander black orta şömine
89.999,00 TL
orta tip metal şömine
78.000,00 TL
100x100 Ebatında Orta Şömine
78.000,00 TL
4 tarafı açık orta şömine
108.000,00 TL
Tam oval orta şömine
71.999,99 TL
Özel Tasarım Orta Şömine Modeli
Fiyat Sorunuz
3 TARAFI CAMLI ASMA ŞÖMİNE
75.000,00 TL
Metal Orta Şömine
84.000,00 TL
Siparişe Özel Üretim Orta Şömine
59.999,00 TL
Bu kategoride toplam 21 ürün listeleniyor.

Orta Şömine

Orta şömine soba modelleri zemin ve tavan dahil olmak üzere, bütün kaplama durumunda ya da tavandan asılarak tercih edilen modellerdir. Genel olarak dört taraftan açık olarak tasarım yapılan bu modern ürünler, kendi içinde değişik ürünlere sahiptirler. Orta şöminelerin en çok tercih edilen diğer modelleri; dört taraflı açık orta şömine, oval orta şömine, prizmatik orta şömine ve üç tarafı açık orta şöminedir.

Şömineler: Şömine haznesinin modeline göre değişiklik gösterirler. Zemin ve tavan boyunca tamamen kaplama olarak da tercih edilebilir ya da tavana asılı olarak monte edilip kullanılabilir. Değişik tasarımları ile evinize şıklık katan bu şık orta şömineler ebat ve kullanılan malzemeye göre en uygun fiyatlara sahiptir. Asma şömine modelleri tercih ettiğiniz zaman, şöminenin zemin ile bağlantısı kesilir.

Orta Şömine Fiyatları

Orta şöminelerin ebatları ya da boyutları kullanmak istediğiniz alana göre özel olarak belirlenir. İlk olarak en uygun mekân ayarlanır ve bu konuda profesyonel kişiler tarafından ölçüler alınır. Orta şömine modelleri dört tarafı açık olarak tercih edildiği zaman, hiçbir duvarla bağlantısı olmadan tavanla bağlantılı olan kullanılır. Bu şekilde bulunduğu odanın her tarafından şömine yanışı rahatça izlenir.

Üç tarafı açık modelleri satın almak istiyorsanız sadece arka kısmını duvara yaslayabilirsiniz. Uygun ölçüleri ile özellikle salon ya da diğer her alanda fazla yer kaplamadan daha rahat ısınma sağlayabilirsiniz.  Genel olarak koyu renk modelleri ile tercih edilen orta şömineler sadece evlerde değil cafe, restoran ve kamusal alanlarda tercih edilirler.

Orta Şömine Ölçüleri

Orta şömineler yaptırmayı düşündüğünüz alanın ölçüsüne uygun bir şekilde sıfır olarak üretilir. Alanın ölçüsü alındıktan sonra üretim kısmına geçiş yapılır. Burada dikkat edilmesi gereken konu, nasıl bir dış kaplama istediğiniz veya hangi aksesuarların kullanılacağıdır.

Dört ya da üç tarafı açık olarak tercih edilen bu ürünlerin, görüş açısının kapanmaması için hazne duvarları camdan tercih edilir. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olan cam ürünler sayesinde ısıdan alınan verim %100 oranında artar. Doğrudan bacaya bağlantısı kurulan orta şömineler kapalı alanlarda duman gibi sıkıntılara neden olmazlar. Ayrıca temizlikleri de kolay yapılır. Modern şömine modelleri için Ferbaa sitesini tercih ederek satın alabilirsiniz. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.