Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine Aksesuarları
5.308,82 TL
Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine Aksesuarları
3.399,00 TL
modern şömine maşa takımı
6.358,80 TL
Şömine maşa kürek takımı,Şömine aksesuarları
3.399,00 TL
Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine Aksesuarı
3.399,00 TL
Şömine maşa kürek takımı,Şömine aksesuarları
3.399,00 TL
Bu kategoride toplam 58 ürün listeleniyor.

Şömine Aksesuarları

Günümüzde şömine kullanımı oldukça yaygındır. Soğuk kış mevsiminde tercih edilen şömineler hem ısıtmak hem de dekoratif amaçlı büyük bir öneme sahiptir. Şömine kullanımı esnasında kolaylık sunan belirli başlı şömine ekipmanları tasarlanır. Şömineyi yakma sırasında kullanılabilen şömine maşa takımı çeşitleri ateşi kontrol etmek için ideal bir üründür. Farklı başlıklar ile tasarlanan bu ürünlerden şöminenize uyumlu olan bir modeli tercih edebilirsiniz. Şömine yanı odunluğu ile odun taşımanızı kolay hale getiren kulplu kova modelleri de işlevsel bir tasarım barındırır. Şık bir yapıya sahip olan şömine odunluğunu, doğalgazlı ve elektrikli şömine modelleri yanında da kullanabilirsiniz. Böylelikle daha hoş bir atmosfer elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda şömineyi yakarken ateş ile aranızdaki mesafeyi koruyabilmek için şömine siperliği kullanmanız mümkündür. Özellikle Bioethanol yakıta sahip şöminelerde alev aniden yükselir. Montaj işlemi gerektirmeyen bu siperlik ürünlerini şöminenin önüne yerleştirip kendinizi ve etraftaki eşyaları koruma altına alabilirsiniz. Hareketli kanatlara sahip olan bu ekipmanların duruş pozisyonunu kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu durum sonucunda ateşten çıkan kıvılcımdan çok rahat bir şekilde korunabilirsiniz. Şömine ile ısınıp keyifli bir vakit geçirdikten sonra, şöminenin temizliği için süpürge ve kürek gibi aparatları kullanabilirsiniz.

Bacasız Şömine Modelleri

Bacasız olarak tasarlanan şöminelerde genellikle yakıt olarak sıvı formda şömine yakıt tercih edilir. Bacasız şömineler için kullanılan Bioethanol sıvı yakıt, duman oluşumuna engel olduğu için şömine yakıtı olarak kullanılır. Bioethanol tarım ürünü fermantasyonu sonucu tasarlanan bir yakıt türüdür. Ekolojik dengeye herhangi bir zararı olmayan bu yakıt türü, çevre dostu olduğu için avantaj sunar. Bacasız şömine modellerinin sağladığı en büyük avantaj ise ev ve ofis ortamlarının her alanında kullanılabilmesidir. Aynı zamanda dekoratif şömine modelleri sayesinde dumanla ve odunla uğraşmanız gerekmez. İs kokusu, kül temizliği, baca temizliği ve ateş yakma gibi işlemlerden sizin kurtulmanıza imkân sağlayan bu ürünlerin kullanımı oldukça kolay ve basittir. Birbirinden farklı çok fazla bacasız şömine çeşidi mevcuttur. Bu ürünlerin genellikle kullanım alanı, büyüklüğü ve tasarımları birbirinden farklıdır. Duvara veya yere monte edilen hatta masaüstü kullanım imkânı sunan birçok bacasız şömine modeli bulunur.

Şömine Fiyatları

Şömine fiyatları genel olarak ürünlerin tasarımı, yakıt türü, şömine ölçüsü, özellikleri, kullanılan malzeme ve materyaline göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun fiyat aralığı ile sunulan ürünlere sahip olmanız kolaydır. Şömineler farklı ebatlarda tasarlanıp müşterilere sunulur. Kullanmak istediğiniz alana göre bir ürün tercihi yapabilirsiniz.

Şömine Çeşitleri Hangi Yakıt Türleri ile Çalışır?

Şömine çeşitlerinden odunlu şömine modelleri çok eski zamandan beri kullanılan nostaljik ürün tasarımıdır. Kullanımı bir hayli zahmetli olan odunlu şömineler için alternatif olarak gazlı ve elektrik modeller yer alır. Gazlı şömine çeşitleri ise doğalgaz ile çalışır. Bacasız şömine çeşitleri de Bioethanol yakıt türü ile çalışır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.