Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
şömine içi ızgara
3.799,00 TL
Şömine İçi Metal Odun Izgarası
2.399,99 TL
Bu kategoride toplam 3 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Şömine Izgarası

Evinizin içerisinde ya da balkonunuzda gösterişli ve dekoratif şöminenizde en iyi şekilde yemek yapmanın zevkini tatmanız mümkündür. İste böyle bir zevki tatmak için öncelikli olarak bir ızgaraya sahip olmanız gerekir. Izgara sayesinde dilediğiniz ve istediğiniz yemekleri pişirmeniz oldukça kolay ve pratik olur.

Izgara Nedir ve Ne İşe Yarar?

Şömine ızgarası genel olarak açık ve kapalı şöminelerde odunları zeminden yukarıya doğru kaldırarak daha çok oksijen ile temas etmesini sağlar ve daha hızlı bir şekilde yanış avantajı sunar. Izgara aksesuarı her zaman daha iyi bir hava sirkülasyonu açısından katkıda bulunur. Bu durum sonucunda da ateşiniz daha iyi bir şekilde yanar. Aynı zamanda şömine ızgarası dumanı azaltmaya da yardımcı olur. En iyi ve en cazip fiyatlı şömine ızgarasını ferbaa sitesinden satın almanız mümkündür. Tamamen el yapımı ile tasarlanan şömine çeşitleri demirden oluşup siyah renkli ve çekmeceden oluşur.

Şömine Aksesuarları

Maşa Seti:

Şömine maşa seti genellikle maşa, kürek, askı aparatı, karıştırıcı ve fırçadan oluşan bir settir. Şömine maşa seti şöminenizi daha aktif ve daha iyi bir şekilde kullanmanızı sağlayacak olmazsa olmaz ürünlerdir. Aynı zamanda estetik görüntü yapısı ve kalitesi ile bulunduğu ortama dekoratif açıdan fazlasıyla bir değer katmayı sağlar. Şömine maşa seti sayesinde şömine içerisinde bulunan kütükleri ve kömürleri kaldırıp yer değiştirmeniz oldukça mümkün olur. Kürek ve fırçayla da küllerinizi kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ferbaa sitesinden şömine aksesuarlarına ulaşabilirsiniz. Oldukça gösterişli görünen ve tamamen el yapımı tasarımı olan bakır eskitme ürünler ile harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

Şömine Siperliği:

Şöminenizin daha güvenli bir halde olmasını sağlamak ve daha dekoratif bir görüntü elde etmek için sahip olmanız gereken ürünlerden bir tanesi de siperliktir. Siperlik şömine önünde oluşabilecek tehlikelere karşı korumakla görevli bir aksesuar ürünüdür. Isıyı hiçbir şekilde emmez ve şömine önünde güvenli bir şekilde vakit geçirmenize olanak tanır. Aynı zamanda şömine siperliğinin yeri kolayca değiştirilir be temizlenmesi de kolay olur. Şömine ızgarası ve diğer aksesuarların fiyatları birbirinden farklıdır. Ürünler için ferbaa sitesini ziyaret edebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.