Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine Aksesuarları
5.308,82 TL
modern şömine maşa takımı
6.358,80 TL
şömine maşa takımı
3.399,00 TL
Şömine aksesuarı şömine maşa takımı
3.399,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine Aksesuarları
5.308,82 TL
Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine Aksesuarları
3.399,00 TL
modern şömine maşa takımı
6.358,80 TL
Şömine maşa kürek takımı,Şömine aksesuarları
3.399,00 TL
Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine Aksesuarı
3.399,00 TL
Şömine maşa kürek takımı,Şömine aksesuarları
3.399,00 TL
Şömine aksesuarı şömine maşa takımı
3.399,00 TL
Şömine Maşa Kürek Takımı,Şömine aksesuarları
3.399,00 TL
Bu kategoride toplam 27 ürün listeleniyor.

Şömine Maşa Takımı

Günümüzde ev ortamında kullandığımız şömineler çok özel bir alana sahiptir. Genellikle daha çok otellerde kullanılan şömineler hem ortamın havasını değiştirerek ayrı bir romantizm oluşturur hem de ısınma amacı için kullanılır. Kış aylarında şöminenin başında oturup bir şeyler içmenin, sohbet etmenin keyfi de bir başka güzeldir. Ancak şömine kullanımı esnasında onu yakmak için, temizlemek için ayrıca körükleyebilmek için şömine aksesuar seti ekipmanlarına ihtiyaç duyulur. Tüm bu ihtiyaçlar giderildikten sonra şömine başında en iyi şekilde keyif yapmak mümkündür.

Şömine Modelleri

Şömine maşa takımı adından da anlaşılacağı gibi en sade ifadeyle bahsetmek gerekirse, set halinde satılan büyüklü küçüklü özel olarak şömineler için tasarlanıp üretilen maşalardan bir araya gelen takımdır. Bazı şeylerin içerisinde ekstradan yanlarında kürek de olur. Kürek de şömine kullanımında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu tür setler de oldukça kullanışlı ve avantajlı olur. Şömine maşa takımı ateşe dayanıklı özel malzemelerden tasarlanarak üretilir. Uzun yıllar boyunca herhangi bir hasar görmeden kullanılabilir. Özel bir takım olduklarından dolayı kullanılmadığı zamanlarda toplu olarak bir köşede saklanabilir. Kesinlikle fazla bir yer kaplamaz. İlgili standartlara göre üretilen şömine maşa takımı, çok rahat bir kullanım özelliğine sahiptir. Genellikle malzeme yapısı da döküm ağırlıklı olur.

Şömine Maşa Takımı Fiyatını Belirleyen Hususlar

Günümüzde pek çok yerde şömine kullanılır. Ev, oteller ve dağ evlerinde çok fazla rastlanır. Şömine karşısında vakit geçirmek kişilere huzur, enerji ve mutluluk verir. Birbirinden farklı şömine modelleri ve şömine maşa takımı vardır. Her birinin fiyatı genellikle büyüklüğü, özelliği ve içerisindeki ekipmanlara bağlı olarak fiyatta farklılık yaratır. Genel anlamda baktığınız zaman şömine maşa takımı olarak karşınıza çıkabilecek çok fazla sayıdaki ürünle karşılaşmanız oldukça mümkündür. Birçok markanın ürettiği ikili, üçlü, dörtlü, kürekli veya farklı türden tasarlayıp ürettiği şömine odunluk ve maşa takımı bulunur. Her birinin fiyatı birbirinden elbette ki farklıdır. Bu nedenle net bir fiyat söylemek hiç de doğru olmaz. Şömine maşa takımı fiyatı için ürün özelliği, takım içerisinde yer alan toplam ürün sayısı ve ürünün markasına göre değişiklik gösterir.

Şömine Maşa Takımı Ekipmanları

Şömine maşa takımı ekipmanları genel olarak maşa, kürek, karıştırıcı, fırça ve askı aparatından oluşur. Alt taban bölümüne koyacağınız zemin yüzeyini çizip zarar vermemesi adına özel kaydırmaz koruyucu keçeler yerleştirilmiştir. Oldukça kaliteli ve kullanışlı bir üründür. Aynı zamanda maşa takımı içeriğindeki ekipman sayısı daha az ya da daha fazla olabilir. Kişinin ihtiyaç durumuna ve bütçesine göre bu durum farklılık gösterebilir. Şömine maşa takımı şöminenizi pratik ve daha kolay kullanmanıza yardımcı olur. Bu ekipmanlar sayesinde her işinizi anında halledebilirsiniz. Bunun yanı sıra maşa takımı görsellik açısından duruşu ve kalitesi ile bulunduğu her alanda farklı bir izlenim bırakır. Dekoratif amaçlı kullanılabilecek bir estetik tasarıma sahiptir.

Şömine Temizliği için Kullanılan Ürünler

Şömine Temizliği için yeterli sıcaklıkta olması önemlidir. Şömine yakılmadan önce mutlaka temizlenmesi gerekir. Küller biriktiği zaman ızgara soğumayacağından dolayı haznenin kısa bir süre içerisinde tahrip olması söz konusu olabilir. Öte yandan bu küller, yanma havası sirkülasyonunun bozulmasına neden olabilir. Bu nedenle şömine içerisinde kalan odun parçaları ve küllerin kesinlikle süpürülmesi gerekir. Küller kürekle toplandıktan sonra bir kova ile taşınarak dökülebilir. Özel olarak tasarlanan şömine takımları bu konuda en iyi kurtarıcıdır. Takım içeriğinde ihtiyacınıza yönelik ürünler bulunur.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.