Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
şömine önü koruyucu siperlik
1.532,82 TL
Metaverse Şömine Önü Koruyucu Siperlik
2.999,99 TL
Ferforje Motifli Şömine Önü Koruyucu Siperlik
stok 0
Modern Tasarım Şömine Önü Koruyucu Siperlik
stok 0
S3 Modeli Şömine Önü Koruyucu Siperlik Düz Paravan
stok 0
şömine önü ateş koruyucu kanatlı siperlik
stok 0
Bu kategoride toplam 6 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Şömine Siperlik

Şömineler evlerin en önemli aksesuarı olma özelliğini taşır. Eskiden beri kullanılan bu ürünler ısınmayı sağlamasının yanında estetik görünümleri ile de dikkat çeker. Şömineler günümüzde farklı modellerde üretilir. Bu ürünler son derece modern bir görünüme sahiptir. Şöminelerin rahat bir şekilde kullanılabilmeleri açısından şömine aksesuarları da büyük önem taşır. Ferba şömineler ve aksesuarları kaliteli yapıları ve estetik görünümleri ile tercih edilen ürünlerdir.

Şöminelerin temizlenmesi, korunabilmesi ve rahat bir şekilde yakılabilmesi için farklı şömine aksesuarları bulunur. Şömine aksesuarları da kendi aralarında farklı çeşitlere sahiptir. Bu nedenle bu ürünler ile ilgili pek çok aksesuara rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. Şömine kullanan kişiler için şömine siperlik ürünleri de önemli aksesuarlar arasında yer alır.

Şömine Siperlik Özellikleri Nelerdir?

Şömine siperlik modelleri, şöminelere uygun olarak üretilir. Bu ürünler şöminelere uygun bir yapıdadır. Bunun yanında estetik görünümleri ile de şömine tasarımlarının bozulmasına neden olmaz. Şömine siperlikleri, şömine önünde oluşabilecek tehlikeli durumların giderilmesi amacı ile kullanılan ürünlerdir.

Bu ürünler ısıyı emme özelliğine sahip değildir. Oda her zaman, olması gereken sıcaklıklarda kalır. Şömine siperliği kişilerin şömine önünde daha güvenli ve rahat bir şekilde keyif yapmasına olanak tanır. Bu ürünlerin temizliği de oldukça kolaydır. Bunun yanında rahatlıkla şömine siperliklerinin yeri değiştirilebilir.

Şömine Siperlik Modelleri

Ferba markasına ait pek çok şömine siperlik modeli bulunur. Bu ürünlerin hepsinin kendine has birtakım özellikleri vardır. Bunun yanında şık tasarımları sayesinde şöminenize uygun modelleri satın alabilirsiniz.

Şömine önü siperlik şöminenin yanması esnasında ateş sıçramalarının önüne geçmek için kullanılır. Bu ürünler için kuruluma ya da montaja gerek yoktur. Bu ürünler doğrudan şömine önüne konarak rahat bir şekilde kullanılabilir. Metalden imal edilenler en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bunun yanında bu ürünler elektrostatik boyalar ile boyanır. Siperliğin arkasında özel bir siperlik teli bulunur.

Ferforje şömine siperliği şömine yanarken oluşan kıvılcımların etrafa saçılmasına engel olur. Bu ürün montaj gerektirmeden doğrudan şöminenin ön kısmına düz bir şekilde konularak rahat bir şekilde kullanılabilir. Ferforje şömine siperliği özel malzemeden üretilen bir siperlik telidir.

Ferba Şömine siperlikleri markanın tamamen kendisinin üretmiş olduğu siperlik modelleridir. Bu ürünlerin tamamı son derece kalitelidir. Özel olarak elektrostatik fırın boya ile boyanmasından ötürü ısı nedeniyle boyasında bozulma gibi durumlar söz konusu olmaz. Şömine siperliği koruyucu olmasının yanında dekoratif görünümü ile de dikkat çeken ürünlerdir.

Şömine Siperliği Neden Kullanılır?

Ferba şömine siperliği modelleri genelde eski tipteki şömineler için tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler şömine yanarken halıya ya da parkeye kıvılcım sıçramasına engel olur. Bunun yanında küçük çocukların şömine ile ilgili kaza yaşamasının da önüne geçer. Evde hayvan besleniyorsa şömine siperlikleri hayvanların da şömineden korunmasına yardımcı olur.

Bu ürünlerin farklı modelleri vardır. Bu sayede kişiler zevklerine uygun olan modelleri rahat bir şekilde tercih edebilirler. Farklı ölçülerde üretilen şömine siperlikleri her türlü şömineye rahat bir şekilde olur. Bu ürünler koruma sağlamasının yanında estetik görünümleri ile de ortamın havasının değişmesini sağlar.

Şömine Siperliği Fiyatları

Şömine siperliği fiyatları bu ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Şömine siperliği farklı malzemelerden üretilebilir. Bu nedenle seçmiş olduğunuz malzemeye göre fiyatlarında farklılık olacaktır. Ferba sitesinden şık ve kaliteli şömine siperliği modellerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında bu ürünler oldukça kaliteli olmaları nedeni ile sıcaktan etkilenmez ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.