Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Sizin İçin Seçtiklerimiz

3 tarafı camlı design şömine soba
29.999,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
A.Caminetti Panorama Modern Şömine Soba
68.972,16 TL
İthal 3 Açık Şömine Soba
68.972,16 TL
3 tarafı camlı design şömine soba
29.999,00 TL
3 TARAFI CAMLI ASMA ŞÖMİNE
75.000,00 TL
orta tip metal şömine soba
29.999,00 TL
Bu kategoride toplam 13 ürün listeleniyor.

Şömine Soba

Genel olarak klâsik tarz ile modern tarzın birleşimi olan kuzine şömine soba, iç veya dış mekanlarda hem ısınmak hem de güzel bir sohbet ortamı oluşturma konusunda en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Genelllikle bungalov ve dağ evlerinde tercih edildiği gibi ev ya da ofisler için de uygundur. Özellikle, şöminesi bulunmayan mimari yapılar için farklı bir güzellik sunar. Nostaljiyi sevenler için çok ideal bir seçimdir. Güvenli ve sağlıklı olmalarının yanı sıra, tasarruflu bir ısınmayı tercih edenler için de son derece ideal olacaktır.

Zarif ve şık görünümlü olmaları da mekanlar için farklı bir görünüm verir ve göz zevkinize hitap eder. Ayrıca soba önlerindeki cam kapak ile ateşin ısısını ve ışığını izlemek çoğu insan için çok fazla rahatlatıcı olacaktır. Şömine görünümünde üretim yapılan bu modeller, kullanım amaçlarına göre, mekân büyüklüğüne bakılarak, birbirinden farklı şekilde tasarımı yapılır.

Şömine Soba Modelleri

Şömine soba modelleri arasında en çok tercih edilenler katı yakıtlı olan modellerdir. Odun veya kömür tercih edilerek ısıtma sağlanır. Yakıt üst ya da önden koyulur. Modellerin genelinde kullanıcılara kolaylık olması için üst kapak tasarımı yapılır. Yine bunların dışında elektrikle ve gazla çalışan soba modelleri de bulunur. Tek kapaklı şömine sobaların haricinde iki ve üç kapaklı modellerde bulmak mümkündür.

Tüm sobalarda külün kolay temizlenmesi için alt kısımda hazne yer alır. Bu hazne ile kül rahatlıkla atılır ve temizlenir. Sobaların çoğu çelik levhadan üretilmiştir. Çoğu soba metal levhalardan üretilir. Döküm şömineler, kalite olarak ön plana çıkar. Soba çok fazla ısınsa da darbe de alsa hiçbir sorun yaşanmaz.

Şömine Soba Fiyatları

Şömine soba modelleri ve fiyatları değişiklik gösterir. Ürünün boyutu, yakıt tipi, döküm olması, modeli ve diğer detayları fiyatlar üzerinde etkilidir. Camlı şömine soba en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Görünümü ve kullanımı ile tercih edilir. Fiyatları genelllikle herkese hitap edecek şekildedir. Ferbaa sitesinden satın alabilirsiniz. İstediğiniz modeli tercih ederek, güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.