Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Bioethanol orta sehpa
35.989,99 TL
Bacasız Şömine ,Taşınabilir Şömine
10.989,99 TL
Bacasız Şömine , Taşınabilir Şömine
10.599,99 TL
Dumansız şömine soba
10.989,99 TL
Bacasız Şömine,Taşınabilir Şömine
24.989,99 TL
Bacasız Şömine , Taşınabilir Şömine
6.989,99 TL
Bacasız Şömine,Taşınabilir Şömine
14.990,00 TL
Bacasız Şömine,Taşınabilir Şömine
12.489,99 TL
TORCH BETON BİO ŞÖMİNE
18.989,99 TL
Beton Bahçe Şöminesi
15.499,99 TL
Bacasız Şömine,Taşınabilir Şömine
8.389,99 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
ARNE ETHANOL BAHÇE ŞÖMİNE 
17.499,00 TL
Beton Dış Mekan Bahçe Şöminesi
33.489,99 TL
Bacasız Şömine,Taşınabilir şömine
12.489,99 TL
Dumansız şömine soba
10.989,99 TL
Bu kategoride toplam 38 ürün listeleniyor.

Taşınabilir Şömineler

Taşınabilir şömineler hem baca kurulumuna hem de gaz akışına gerek duyulmadan kullanılan şömine türüdür. Genel olarak yenilikçi tasarımları ve modern dekorasyonları bir araya toplar. Bioethanol şömine olarak da bilinen bacasız şömine modelleri adını tam anlamıyla yakıt türünden alır. Günümüzde teknolojinin bir hayli ilerlemesi sonucu ortaya çıkan ürünler, şöminenin buhar çıkışından görevli bacanın yer almadığı bir tasarımda hayat bulur.
Artık günümüzde bacasız olarak tasarlanıp kurulum yapılan sistemlerde, bina ve kurum yerlerinde keyifli anlarda şömine yanınızda olur. Yeni nesil bir tasarıma ev sahipliği yaptığı için odunlu sisteme göre fazlaca kolaylık sunar. Kül, kir ve toz oluşumuna neden olmayan sistemler, ısınma ihtiyacı duyulan her yerde hem temiz hem de güvenilir bir kullanım olanağı sunar. Gerek iç gerekse dış mekanlarda kullanılabilen özelliği, işlevsellik ve rahatlık açısından beklentileri en iyi şekilde karşılar.

Taşınabilir Şömineler Nerelerde Kullanılır

Her yerde kullanım kolaylığı sunan bacasız şömine modelleri farklı boyut ve etkileyici tasarım alternatifleri ile yaşam yerlerini renklendirir. Hem çevreye dost hem de bitkisel içeriğe sahip olan Bioethanol yakıt türü ile çalışan bacasız şömineler, klasik şöminelere göre toz ve duman gibi durumlara sebebiyet vermez. Kaydırmalı temper cama sahip olan şömineyi istediğiniz an kolayca açıp kapatmanız mümkündür.
İstenmeyen gaz, is, koku ve duman gibi unsurların önüne geçip solunum yollarını hiçbir şekilde rahatsız etmeden ideal ve efektif bir ısınma kolaylığı sunar. Kademeli alev boyuna sahip olan ürünü istediğiniz şekilde ayarlayabilir, ısıtma miktarını göz önünde bulundurarak yanma tipini belirleyebilirsiniz. Elektrik ile çalışan bacasız odunlu şömine ürünleri, doğal alev görünümü ve farklı gerçekçi faktörleri ile iç mekân yerlerinin havasına yenilikçi bir dokunuş katar.  

Taşınabilir Şömine Özellikleri

Hem modern hem de elegant çizgiler ile harmanlanan şömine modelleri, her zevke, ihtiyaca ve kullanıma göre çeşitlilik sunar. Zahmetsiz kullanımdan dolayı farklı ortamlarda güvenli bir şekilde kullanılan modellerin duvar tipi, masaüstü ve taşınabilir olmak üzere 3 çeşidi mevcuttur. Ahşap, metal, temperli cam ya da MDF tabaka ile üretilen farklı materyallerin eşsiz dokusu bu tasarımlar ile bir araya geldi. Sizde şömine modelleri için Ferbaa.net ziyaret edebilirsiniz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.