Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

DÖKÜM SOBA SİPARİŞİ VERMEDEN BİZLERİ ARAYARAK STOK DURUMU HAKKINDA BİLGİ ALMAYI UNUTMAYINIZ.
 

WHATSAPP: 0 535 432 77 47

Yeni Ürünler

İthal Döküm Şömine Odun Sobası
61.607,95 TL
İthal invicta döküm soba
75.258,69 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Döküm Sobalar

Günümüzde oldukça fazla tercih edilen döküm soba modelleri ısıya karşı dayanıklı bir gövdeye sahip olarak üretilir. Sobalarda kullanılan gövde malzemesi ısı dağılımını kolay bir hale getirir. Evinizin boyutuna göre seçim yapabilir ve yaşam alanınızı ısıtabileceğiniz döküm sobalar içerisinden kendinize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Ayaklı döküm soba modellerinin tabanı genel olarak zemine temas etmez. Bu sebeple tabandan yayılım sağlayan ısı da odanızı ısıtır. Estetik ayak yapısı sobanın daha dengeli ve güvenli bir şekilde zemine yerleşmesini sağlar. Kömür ve odun kullanıp sobayı kolay bir şekilde yakmanız mümkündür.
Geniş kapakları sayesinde sobanın iç kısmına kolaylıkla erişebilirsiniz. Sobaların boru bacası güvenliğinizin artmasına yardımcı olur. Boruları uzatarak sobayı evin her köşesine yerleştirebilirsiniz. Soba modelleri renk acısından da avantaj sunar. Tasarımları dekorasyonunuza uyum sağlayan ürünler içerisinden seçim yapabilirsiniz. Isıya dayanıklı camlar kullanıldığı için içeriyi rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Döküm Soba Modelleri

Döküm soba modelleri içerisinden cam kapaklı olan model genel olarak iç kısmı izleyebilmenizi sağlar. Kuzineli soba modelleri yemeklerinizi pişirmeniz açısından oldukça kullanışlı ve elverişli olur. Kapak sayısına ve baca giriş durumuna göre tercih edebileceğiniz daha pek çok soba modeli bulunur. Kendi kullanım amacınıza göre dilediğiniz bir ürünü seçip rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Döküm Sobalarda Konfor Güvenlik Oluşturan Özellikler

Döküm sobalarda bulunan cam kapaklar genellikle iç kısımda bulunan kömürlerin ve odunların ne kadar olduğunu görmenizi kolaylaştırır. Dayanıklı ayak yapısı döküm sobalara denge kazandırmakta yardımcı olur. Sobalarda yer alan kulplu kapaklar sayesinde ürününüzün iç kısmına rahat bir şekilde ulaşmanız mümkün olur. Kuzine bölmesi olan soba modelleri, tepsi kullanımı sonucu yiyecek pişirmeniz konusunda size oldukça yardımcı olur.

Döküm Soba Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Döküm soba ürününüzü bacaya yakın bir yere kurarak daha pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Döküm sobanın ayaklarının zemine dengeli ve güvenli bir şekilde yerleştirilmesi lazımdır. Sobanın kapağını kapalı tutarak ev içerisine duman girmesine engel olabilirsiniz. Maşa kullanarak sobanın içerisindeki kömür ve odunları rahat bir şekilde karıştırabilirsiniz. Maşa ihtiyacınızı şömine maşa takımları ile de kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.