Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Firmamız tarafından özenle üretilen mangal masa çeşitleri.
Restoran veya evleriniz için özel mangal masa tasarımları

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Bahçe Mangal Masa
9.500,00 TL
Bahçe tipi mangal masa
21.983,40 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Yeşil Granit tezgahlı Ve Siyah Davlumbazlı Mangalbaşı Masa
26.380,08 TL
12 kişilik gr grantili kendn pişir kendin ye masası
32.975,10 TL
12 kişilik kendin pişir kendin ye masası siyah granit tezgalı
43.966,80 TL
110x120 cm ahşap mangal masa
4.130,00 TL
Bahçe Mangal Masa
9.500,00 TL
8 kişilik kendin pişir kendin ye masası
23.524,95 TL
siyah mangallı masa 10 kişilik
27.479,25 TL
Siyah Granitli Modern Mangal Masası Seti
26.732,90 TL
Bakır Davlumbazlı Gri Grant Tezgahlı Ocakbaşı Mangal Masa
26.380,08 TL
Bahçe tipi mangal masa
21.983,40 TL
Bu kategoride toplam 10 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Mangal Masa

Mangal masa, çoğunlukla kendin pişir kendin ye konseptine sahip olan restoranlarda daha çok tercih edilen bir üründür. Mangal, Türk kültürünün önemli bir parçasıdır. Bu nedenle açık alanlarda insanlar bu tarz aktivitelerde bulunmaktan keyif alır. Bahçeli evlerde de mangal masa tercih edilen ürünlerden biridir.
Mangal masa, ocakbaşı masa ismi ile de anılan bir üründür. Kendin pişir kendin ye restoranlarda genelde bu masalar tercih edilir. Bu ürünler kebap ve ızgara kültürümüzün önemli bir parçasıdır. İnsanlar aileleri ve sevdikleri ile bu tarz aktivitelerde bulunmaktan keyif alırlar.

Mangal Masa Modelleri Nasıldır?

Günümüzde çeşitli şekillerde üretilen mangal masa modelleri vardır. Sınırsız konsepte sahip olan bu ürünler istenen her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı modellerde mangal masa üretimi mümkündür. İhtiyaca uygun olarak farklı büyüklüklerde mangal masa modelleri üretimi yapılabilir. 4, 6, 8, 10 ve 12 kişilik mangal masa modelleri bulunur. 4 ve 8 kişilik olan modeller çoğunlukla kare şekillidir. Daha büyük olan modelleri ise çoğunlukla dikdörtgen şeklinde üretilir.

Bunların dışında yuvarlak ya da çokgen şekilli mangal masa modelleri de bulunur. Mangal masa ürünlerinin kaplamasının malzemesine bağlı olarak bakır kaplama davlumbazlı, paslanmaz davlumbazlı ya da elektrostatik boyalı davlumbazlı mangal masa modelleri vardır.

Mangal Masa Üretimi

Mangal masa modelleri masa, mangal ve davlumbaz olmak üzere 3 parçadan meydana gelir. Masa bölümünün orta kısmında mangal bulunur. Üst bölümünde ise dumanı çekmeye yarayan ve is oluşumunu engelleyen davlumbaz bölümü bulunur. Mangallı masaların tezgâh bölümü çoğunlukla da granit malzemeden üretilir. Mangal kısmı ise genelde paslanmaz krom, demir döküm gibi malzemelerden üretilir.

Üstte bulunan davlumbaz çoğunlukla bakır ve işlemeli bir görünüme sahiptir. Bazı modellerde ise paslanmaz krom ya da elektrostatik boyalı olarak tercih edilebilir. Bu üretimler standart modeller içindir. Bunun yanında isteğe bağlı olarak farklı üretim mangal masa modelleri de bulunur.

Mangal masa fiyatları üretimde kullanılan malzemelerin boyutlarına ve tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Mangal kısmında kömürlü mangal ya da gazlı mangal seçenekleri de mevcuttur. Kişiler isteklerine bağlı olarak çeşitli modeller arasından tercih yapabilir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.